خرید باتری ماشین را بدون پرداخت اجرت در منزل انجام دهیم

0

عمر مفید باتری های خودرو بین ۳ تا ۴ سال است ولی به ندرت هستند افرادی که یادشان باشد که چه زمانی موقع تعویض باتری خودرویشان نزدیک است. اگر تا به حال باتری ماشینتان در پارکینگ خانه تمام شده و ماشین دیگر استارت نخورده، قطعا می دانید که خرید باتری خودرو در منزل چقدر ارزشمند است.

در گذشته زمانی که باتری ماشینی تمام می شد و اتومبیل دیگر استارت نمی خورد، برای رفع این مشکل باید با استفاده از کابل باتری به باتری، و با حضور یک اتومبیل دیگر، باتری ماشینتان را به صورت موقت شارژ کرده و سپس برای خرید یک باتری جدید اقدام می کردید. اما در ماه ها و سال های اخیر، امکان خرید باتری خودرو در منزل فراهم شده که این خیلی خوب است. استادکار این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید پروسه خرید باتری ماشین بدون اجرت را در منزلتان انجام دهید و هزینه ای بابت اجرت و ایاب و ذهاب نیز نخواهید پرداخت.

روش باتری به باتری کردن
روش باتری به باتری کردن

نشانه های تمام شدن عمر باتری ماشین

 • کم سو شدن چراغها

اگر حس می کنید که چراغهای ماشین کم سو شده اند، این نشانه ای از ضعیف شدن باتری ماشین شماست. ماشین را روشن کنید و پایتان را روی پدال گاز فشار دهید، اگر چراغها پرنورتر شدند، احتمالا باید به فکر خرید باتری جدیدی برای ماشینتان باشید.

 • نشانگرهای روی داشبورد

اگر می بینید که چراغ نشانگر روی داشبورد، مثلا ساعت ماشین کمرنگ شده یا لامپهایش سوسو می زنند، بدانید که وقت تعویض باتری ماشینتان نزدیک است.

 • روشن شدن چراغ باتری خودرو

این امکان هم وجود دارد که چراغ باتری که پشت آمپر قرار دارد روشن شود که این هم حکایت از تمام شدن باتری ماشین شما دارد.

روند خرید باتری خودرو در منزل به چه ترتیب است

شما برای بهره گیری از سیستم خرید باتری خودرو در منزل استادکار، کافی است تا سفارشتان را ثبت کنید. با ثبت این سفارش، کارشناس متخصص استادکار ، در زمانی که تعیین کرده اید، به آدرس شما مراجعه می کند؛ باتری جدیدی که سفارش داده اید را با خود آورده و باتری قدیمی ماشین شما را برداشته و باتری جدید را نصب می کند. البته طبق عرف تعویض باتری، تعمیرکار متخصص، باتری قدیمی ماشین شما که اصطلاحا داغی نامیده می شود را برمی دارد و قیمت آن را از قیمت باتری جدید کم می کند. لازم به ذکر است که هزینه ایاب و ذهاب و اجرت تعویض باتری رایگان است و شما برای این کارها هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

تعویض باتری خودرو در منزل
تعویض باتری خودرو در منزل

 قیمت باتری و هزینه تعویض باتری در محل چطور محاسبه می شود

قیمت باطری ماشین با احتساب داغی (دریافت باتری کهنه)

قیمت اعلام شده برای باتری نو، در حقیقت با کسر قیمت باتری کهنه و برداشتن آن به شما اعلام می شود. البته قیمت و برند باتری قبل از ثبت نهایی سفارش شما و اعزام متخصص خودرو، به شما اعلام می شود:

 • قیمت باتری برند فالکون

از ۳۷۹ هزار تومان برای باتری ۵۵ آمپر تا مبلغ ۵۰۹ هزار تومان برای باتری ۷۵ آمپر

 • قیمت باتری برند کابوک

حدود ۳۲۹ هزار تومان تا ۳۹۰ هزار تومان برای باتری های ۶۰ و ۷۰ آمپر

 • قیمت باتری برند سهند

از ۲۶۹ هزار تومان برای باتری ۵۰ آمپر اتمی تا ۱میلیون و ۵۹ هزار تومان برای باتری ۲۰۰ آمپر اسیدی

 • قیمت باتری برند هندل

از ۳۴۹ هزار تومان برای باتری ۵۵ آمپر اتمی تا مبلغ ۴۶۹ هزار تومان اتمی برای باتری ۷۴ آمپر

 • قیمت باتری برند واریان

مبلغ ۲۲۹ هزار تومان برای باتری اتمی ۵۰ امپر تا مبلغ ۳۱۹ هزار تومان برای باتری اتمی ۷۴ امپر

 • قیمت باتری برند صبا باتری

از حدود ۲۶۹ هزار تومان برای باتری های ۵۰ آمپر اسیدی تا حدود ۱ میلیون و ۵۹ هزارتومان برای باتری های اسیدی ۲۰۰ آمپر

از مبلغ ۳۳۹ هزار تومان برای باتری های ۵۰ امچر اتمی تا مبلغ ۴۲۹ هزارتومان برای باتری های ۷۴ آمپر اتمی صبا باطری

 • قیمت باتری برند سوزوکی

از ۳۵۹ هزار تومان برای باطری های ۳۵ امپر تا مبلغ ۷۲۹ هزار تومان برای باتری های ۱۲۰ آمپر. همینطور رنج ۲۰۰ امپری آن نیز مبلغی بیش از ۱میلیون و ۱۹۰ هزار تومان دارد.

 • قیمت باتری برند اوربیتال (سپاهان)

برای خرید و تعویض باتری اتمی اوربیتال (سپاهان) مبلغی معادل ۲۴۹ هزار تومان برای باتری ۳۵ آمپری اتمی آن تا مبلغ ۱ میلیون و ۹۹ هزار تومان برای باتری ۲۰۰ امپری آن باید بپردازید.

 • قیمت باتری برند اتمیک

قیمت باتری اتمیک برای خودرو شما از ۲۳۹ هزار تومان برای باتری ۳۵ آمپر اتمی و مبلغ ۴۴۹ هزار تومان برای باتری های در رنج ۷۰ تا ۸۰ آمپر اتمی است.

 • قیمت باتری برند برنا

قیمت باتری برنا برای خودرو های ۳۵ امپری مبلغ ۲۴۹ هزار تومان و برای خودرو های تا ۷۴ آمپر حدود ۴۶۹ هزار تومان است.

 • از قیمت باتری های پوما، دلکور، سین، شارک و رویال اطلاع قیمتی درستی در دسترس نیست ولی با قیمت ۳۳۹ هزار تومان می توان یک باتری ۳۵ آمپر پوما یافت و همینطور باتری ۶۶ امپر آنها نیز در رنج قیمتی حدود ۴۹۰ هزار تا ۵۲۹ هزار تومان می باشد. باتری راهی ۹۰ امپری انها نیز در رنج ۵۹۰ هزار تا ۶۳۹ هزار تومان هستند.

گارانتی باتری ها

اگر برای باتری جدید خودرویتان، باتری ایرانی انتخاب کرده باشید، گارانتی یک ساله و در صورت انتخاب باتری های کره ای، از گارانتی شش ماهه تعویض برخوردار خواهید بود

تعویض باتری

تعویض باتری

 • دریافت باتری کهنه
 • تعویض باتری انواع خودرو «درمحل»
 • 6 ماه تا یکسال گارانتی
 • انواع باتری‌های ایرانی و خارجی
دریافت این خدمت از استادکار

سخن پایانی

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که باتری خودرویتان ناگهان از کار بایستد و شما را لنگ بگذارد؟ این اتفاق برای شما در چه شرایط و چه موقعیتی رخ داده؟ شاید از کار افتادن باتری در پارکینگ منزل خیلی بهتر از وقوع این اتفاق در سفر، در جاده و در یک شب سرد و بارانی در خیابان باشد. از تجربیاتتان برایمان بگوئید که در چه شرایطی با مشکل تمام شدن باتری خودرویتان مواجه شده اید؟ راهکارتان چه بوده؟

امکان خرید باتری خودرو در منزل یکی از ده ها امکانات استادکار برای اتومبیل شماست که آرامش و آسایش رابه زندگی تان هدیه می کند. کافی است ظرف چند دقیقه سفارشتان را ثبت کنید تا در اولین زمان ممکن، کارشناس فنی استادکار، با تعویض باتری خودرو در منزل ، مشکلتان را برطرف کند. در صورتی که از متخصصان استادکار برای تعویض باتری خودرو در منزل بهره برده اید، تجربیاتتان را با ما درجریان بگذارید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =