کارواش روتولوکس چیست و شامل چه کارهایی است؟

0

شستشوی خودرو اهمیت زیادی دارد و برای انتخاب کارواش معتبر و حرفه‌ای، باید دقت و وسواس زیادی به خرج دهید. کارواش روتولوکس از حرفه‌ای ترین کارواش‌هایی ست که می‌تواند علاوه بر تمیز کردن خودروی شما، با استفاده از واکس بر دوام رنگ و کیفیت آن بیفزاید.

کارواش روتولوکس چیست؟

کارواش روتولوکس با استفاده از مواد نانو و روشویی بخار، بدنه خودرو را با بالاترین کیفیت شستشو داده و هر گونه آلودگی، لک و غیره را از روی بدنه می‌زداید. این سرویس کارواش از جدیدترین متدهای شستشوی حرفه‌ای خودرو به حساب می‌آید.

در کارواش روتولوکس مراحل زیر انجام می‌شوند:

روشویی خودرو

روشویی خودرو در کارواش روتولوکس به شکل کامل انجام می‌گردد و تمامی قسمت‌های بدنه خودرو به وسیله شستشو، بخارشویی یا مواد نانو تمیز خواهند شد. همین طور نظافت شیشه‌های خودرو مشمول این سرویس می‌گردد.

کارواش روتولوکس چیست
روشویی خودرو از خدمات کارواش روتولوکس

جاروبرقی و نظافت داخل کابین خودرو

داخل کابین خودرو با جاروبرقی به خوبی تمیز شده و گردگیری و دستمال کشی در تمامی قسمت‌ها؛ گرفته از روکش صندلی‌ها، سقف، داشبورد، کنسول، تودری‌ها، دستگیره‌های داخلی و … انجام می‌شود.

جاروبرقی و نظافت داخل خودرو
کارواش روتولوکس شامل جاروبرقی و نظافت داخل خودرو

جاروبرقی و نظافت صندوق عقب خودرو

صندوق عقب نیز به همان شکلی که برای توشویی خودرو گفتیم، به وسیله جاروبرقی از هر ذره‌ای پاک شده و دستمال کشی خواهد شد.

شستشوی کف پوش‌های خودرو

کف پوش‌های خودرو بیرون آورده شده و با مواد شوینده به خوبی پاکیزه و براق می‌گردند.

واکس کامل داشبورد

پس از این داشبورد به صورت کامل واکس مخصوص زده شده و جلای خاصی پیدا می‌کند. واکس داشبورد که مناسب سطوح چرمی یا پلاستیکی است، ضمن ایجاد یک لایه محافظ، از نشستن گرد و غبار روی داشبورد نیز جلوگیری به عمل می‌آورد. به علاوه برخی از واکس‌های داشبورد خوشبو کننده نیز بوده و رایحه معطری در فضای داخلی خودرو بر جای می‌گذارند.

واکس کامل لاستیک‌های خودرو

لاستیک‌های خودرو که در مرحله اول یعنی شستشو، شسته شده و از گل و لای و کثیفی پاک شده‌اند، اکنون با واکس مخصوص لاستیک، برق انداخته خواهند شد.

واکس لاستیک برای رینگ و لاستیک به کار برده می‌شود و به جز برق انداختن، از جذب آلودگی‌ها نیز تا مدتی و تا حدودی ممانعت به عمل می‌آورد.

واکس تایرهای خودرو
واکس تایرهای خودرو از خدمات کارواش روتولوکس محسوب می شود

کارواش روتولوکس استادکار

استادکار نیز به عنوان یکی از حامیان نظافت و رسیدگی به بدنه و داخل کابین خودروی ایرانی‌ها، به ارائه کارواش روتولوکس به عنوان یک کارواش فوق حرفه‌ای پرداخته است.

کارواش روتولوکس استادکار
هزینه کارواش روتولوکس استادکار

بسته به آن که این کارواش برای چه کلاس خودرویی مورد استفاده قرار بگیرد، نرخ متفاوتی خواهد داشت.

قیمت روتولوکس‌های استادکار به شرح زیر هستند:

در حال حاضر روتولوکس خودروهای سواری ایرانی و نیز سواری‌های چینی معادل ۳۵ هزار تومان است. در حالی که کارواش روتولوکس خودروهای سواری خارجی (به جز چینی) تنها ۴ هزار تومان گران‌تر، یعنی معادل ۳۹ هزار تومان خواهد بود.

همان طور که انتظار داریم روتولوکس خودروهای شاسی بلند و به طور کلی کارواش خودروهای شاسی بلند، گران قیمت‌تر است. به همین تناسب هزینه کارواش روتولوس خودروهای شاسی بلند چینی در سرویس کارواش استادکار، معادل ۴۸ هزار تومان در نظر گرفته شده است. در نهایت کارواش روتولوکس خودروهای شاسی بلند خارجی (به جز چینی) در استادکار، معادل ۵۵ هزار تومان خواهد بود.

با توجه به کیفیت خدمات و حفاظتی که در کارواش روتولوکس خودروها انجام می‌گیرد، هزینه آن بسیار ناچیز و منطقی می‌نماید.

کارواش نانو بخار در محل

کارواش نانو بخار در محل

  • شستشوی بدنه و سطوح خارجی
  • شستشوی سطوح داخلی با استفاده از بخار خشک
  • روتولوکس انواع خودرو شامل روشویی، جاروبرقی و نظافت داخل کابین و صندوق عقب، شستشوی کفپوش و واکس داشبورد و لاستیک می‌باشد.
دریافت این خدمت از استادکار

اگر چه شستشوی روکش صندلی‌های خودرو در شمار سرویس‌های روتولوکس قرار ندارد، اما اگر می‌خواهید خودروی شما تمام و کمال تمیز شده و هیچ چیزی از قلم نیفتاده باشد؛ توصیه می‌کنیم که از سرویس شستشو یا خشک شویی روکش صندلی‌ها نیز بهره ببرید.

شستشو یا خشک شویی روکش صندلی های خودرو
کارواش روتولوکس + شستشو یا خشک شویی روکش صندلی های خودرو

چرا از کارواش روتولوکس استفاده کنیم؟

احتمالا از خود می‌پرسید چه توجیهی وجود دارد که به جای کارواش‌های معمولی به سراغ کارواش روتولوکس برویم؟ واکس داشبورد و لاستیک‌ها، جلوه خاصی به خودروی شما می‌بخشد. همین طور نظافت داخل و نظافت صندوق عقب نیز همیشه کاملا ضروری هستند که در کارواش‌های معمولی از قلم انداخته می‌شوند. همیشه برای روتولوکس از افراد کاملا حرفه‌ای و دارای سابقه استفاده می‌شود و می‌توانید از حفظ سلامت رنگ بدنه و پوشش داخلی خودروی خود اطمینان داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =