هنگامی که حرف از چیدمان و دکوراسیون به میان می آید، هر فردی به جدیدترین انواع مبلمان منزل ۲۰۱۹ که می تواند بخرد فکر می کند. علاقه مندان به طراحی می دانند که یک مبلمان شیک چگونه می تواند روی جذابیت فضا تاثیر بگذارد و زیبایی خانه شما را افزایش دهد.

ترندهای جدید ساخت انواع مبلمان منزل ۲۰۱۹

در ادامه همراه شما نگاهی به جدیدترین انواع مبلمان و ترندهای روز آن در سال ۲۰۱۹ خواهیم انداخت تا ببینیم در طراحی مبلمان در سال جدید چه طرح هایی مد است.

استفاده از چوب بلوط اکسید شده

یکی از ترندهای جدید امسال استفاده از چوب بلوط اکسید شده بود که مبلمانی با کیفیت و جذابیت بیشتری را به ارمغان می آورد. نسخه سیاه از این نوع چوب در کنار طراحی مبلمان و میز برای فضاهایی مانند کتابخانه نیز در نظر گرفته می شود که محیط را شیک و زیبا می کند.

جدیدترین مدلهای مبل راحتی 2019
استفاده از چوب بلوط اکسید شده مبلمانی با کیفیت و جذابیت بیشتری را به ارمغان می آورد.

بالاتختی های لوکس

در طراحی مبل و تخت قسمتی برای بالا تختی یا اصطلاحا تاج تختخواب در نظر گرفته می شود که از پارچه و مواد مختلفی مانند مخمل تا چوب سفید تهیه می شود. برخی نیز فضایی برای قرار دادن ابزارهای دکوری شما دارند. تصور کنید زیر پارچه های مجللی می خوابید که بالای آن با مخمل و جواهرات تزئین شده است و می تواند آرامش خوبی از قرار گیری در این فضا به شما بدهد.

بالاتختی های لوکس
فضای بالای تخت امروزه به یکی از فضاها برای دکوراسیون تبدیل شده است

طرح های برجسته

این روزها دکوراسیون مبلمان از طرح خاصی پیروی نمی کند از جمله مبلمان مدرن منزل محسوب شده و شما می توانید انواع طرح های برجسته و بولد را که از المان های نرمی و ظرافت الهام گرفته است در طرح های جدید ببینید. مبلمان هایی با پایه های آونگی و کج یکی از این طرح ها است که برگرفته از طرح کشورهایی مانند اسکاندیناوی و شرکت هایی مانند ایکیا است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بنابراین اگر می خواهید جرئت و جسارت خود را در طرح های جدید امتحان کنید به سراغ این طرح های جسورانه بروید.

مبلمان چند منظوره

امروزه با کوچکتر شدن فضاها و افزایش قیمت خانه، بسیاری مجبورند که با بودجه زیاد خانه ای کوچک بخرند. به همین دلیل امکان استفاده از اقلام مختلف دکور و چیدمان و نوع خاصی از مدل مبلمان منزل را ندارند. به همین شما نیز می توانید مبلمانی چند منظوره بخرید که علاوه بر مبل، مانند تخت خواب شده یا به عنوان میز و صندلی مورد استفاده قرار گیرد. این مبلمان ها یکی از محبوب ترین ترندهای مبلمان منزل ۲۰۱۹ و جدیدترین مدل مبلمان منزل هستند که ترکیبی از صندلی و میز ناهار خوری را نیز برای علاقه مندان در معرض استفاده قرار می دهند.

جدیدترین مدل مبل راحتی ۲۰۱۹
شما نیز می توانید مبلمانی چند منظوره بخرید که علاوه بر مبل، مانند تخت خواب شده یا به عنوان میز و صندلی مورد استفاده قرار گیرد

مبلمان اصیل و کار دست

با اینکه در سال ۲۰۱۹ هستیم اما هنوز هم طرح های کلاسیک و سنتی طرفداران خاص خود را دارند. بازگشت به اصالت صنایع دستی به ویژه هنگامی که صحبت از دکوراسیونی کلاسیک در منزل وجود دارد تبدیل به ترندی محبوب خواهد شد.

مبلمان یو و ال شکل

علاوه بر مبلمان L شکل که چند سالی است مد شده است، اخیرا مبلمان U شکل نیز به بازار آمده است که طرح جدید و بهترین مبلمان منزل برای انواع خانه ها خصوصا خانه هایی که فضای هال آنها بزرگ است محسوب می شود. در این نوع مبل همه کنار هم می نشینند و برای فیلم دیدن، صحبت و مذاکره بسیار مناسب است. شما حس نزدیکی با افراد دیگر خواهید داشت و مانند مبل های چند نفره از دیگران دور نیستید.

مبلمان یو و ال شکل
مبل یو شکل  برای انواع خانه ها خصوصا خانه هایی که فضای هال آنها بزرگ است مناسب است

چوب سرخ و رنگ های مخملی

رنگ های سرخ خنثی در انواع مبلمان منزل می توانند حس گرما به منزل شما ببخشند و در کنار دیگر رنگ های طبیعی مانند خاکستری، پالتی بی نظیر از رنگ ها در دکوراسیون داخلی شما ایجاد کنند. می توانید این رنگ ها را با رنگ های جسورانه تر دیگری مانند آبی دریایی، سبز جنگلی یا ترکیبی رنگی مرکبات میکس کنید و از طبیعت الهام بگیرید. با این حال رنگ چوب سرخ یا دست کم روکش های مخملی به رنگ سرخ می تواند یکی از جذابیت ترین مدل های مبلمان در سال ۲۰۱۹ باشد.

 چوب سرخ و رنگ های مخملی
رنگ های سرخ خنثی در انواع مبلمان منزل می توانند حس گرما به منزل شما ببخشند

طرح های هندسی

طرح های هندسی مختلف مانند بیضی و مربع و … از جمله ترندهایی هستند که در سال ۲۰۱۹ باب شده اند. شما می توانید حس های مختلف تعلق و قرار گیری در فضایی خاص را با نشستن روی این مبل ها حس کنید و غرق الگوهای هندسی و پارچه هایی با نقش های لوزینه و دایره ، برش های نامتقارن روی چوب و اشکال مختلف شوید. این کاملا طرحی جدید است.

جدید ترین مدل مبلمان سال ۲۰۱۹ طرح های هندسی
شما می توانید حس های مختلف تعلق و قرار گیری در فضایی خاص را با نشستن روی این مبل ها حس کنید

استفاده از مواد طبیعی

جذابیت استفاده از مواد طبیعی و بافت بصری که آنها به فضای داخلی ما اضافه می کنند غیرقابل انکار است. به همین دلیل در مبلمان جدید بیش از پیش از چوب و پارچه هایی با الیاف طبیعی و دست ساز استفاده می شود . حتی سنگ های طبیعی مانند کوارتزیت و موزاییک نیز که در دسته بندی های غیرمنتظره یافت می شود، به شکلی لوکس و کاربردی در مبلمان ادغام می شوند تا حس لاکچری جدیدی به فضای دکوراسیون منتقل کنند.

در مبلمان جدید بیش از پیش از چوب و پارچه هایی با الیاف طبیعی و دست ساز استفاده می شود

به نظر شما کدامیک از طرح های بالا به عنوان مد روز ۲۰۱۹ در مبلمان جذاب تر است؟

منبع: elledecor

تعمیرات مبلمان و سرویس خواب

تعمیرات مبلمان و سرویس‌خواب

  • تعمیر مبلمان اداری، راحتی، استیل، چرمی، پارچه ای و...
  • ساخت سرویس خواب، کمد، ویترین و تمامی منسوجات چوبی
  • تعمیر و تغییر مدل رویه مبلمان
  • رنگ کاری مبلمان و منسوجات چوبی
دریافت این خدمت از استادکار
هدی رضایی
هدی رضایی نویسنده تیم استادکار، علاقه مند به نویسندگی، ترجمه و تولید محتوا در زمینه‌های مختلف است. او بخشی از این توانایی را مدیون لیسانس مترجمی و ارشد MBA ‌خود است. هدی خبرنگار روزنامه و مجلات هم بوده و نوشتن یکی از علاقه‌مندی‌های اصلی زندگی‌اش است. او روحیه هنری دارد و به عکاسی و نواختن موسیقی علاقه‌مند و یکی از طرفداران پر و پاقرص ورزش، خصوصا فوتبال است. بن بست برای هدی معنی ندارد و خودش می‌گوید: روی هر دیواری که در مسیرش ببیند پنجره می‌کشد.