نظافت منزل توسط آقای جوان چه محاسنی دارد؟

0

وقتی تصمیم می‌گیرید برای نظافت منزل از نیروهای خدماتی استفاده کنید، یکی از ابتدایی‌ترین سوالات این است که برای نظافت را به عهده چه کسی بسپارید. از بین پارامترهای مختلفی که باید برای انتخاب تمیزکار یا نیروی نظافتی مورد بررسی قرار گیرد، آقا یا خانم بودن نیروی خدماتی نیز مهم است. نظافت منزل توسط آقای جوان ویژگی‌هایی دارد که این ویژگی‌ها برای نظافت منزل توسط خانم جوان متفاوت است.

با توجه به تفاوت عملکرد هر کدام از نیروهای خدماتی آقا و خانم، این شما هستید که باید با بررسی جنبه‌های مختلف، ابتدا انتخاب کنید که برای کارهای منزل خود به کدامیک از نیروهای خدماتی نیاز دارید. اگر قرار باشد نظافت منزل توسط آقای جوان انجام شود، باید به دنبال یک مرد جوان حرفه‌ای باشید. البته پیدا کردن آقای جوان با ویژگی‌های مناسب نظافت منزل نیز کار سختی محسوب می‌شود. استادکار این موضوع را برای شما ساده کرده است.

برای پیدا کردن بهترین افراد چه خانم و چه آقا نیز می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن استادکار به صورت کاملا حرفه‌ای فرد مورد نظر را پیدا کنید. افرادی که توانسته اند به اپ استادکار راه پیدا کنند، از آزمون‌ها و تست‌های مختلفی عبور کرده اند. همچنین امتیازدهی کاربران زیاد نیز باعث غربال شدن افراد حرفه‌ای در زمینه نظافت منزل شده است.

کافی است ابتدا مشخص کنید که نظافت منزل توسط آقای جوان یا میانسال و یا اصلا یک خانم انجام خواهد شد و با مراجعه به اپلیکیشن استادکار، بهترین فرد را انتخاب کنید. دانلود اپلیکیشن استادکار نیز کار سختی نیست؛ خیلی راحت می‌توانید این کار را انجام دهید.

در این مطلب قصد داریم به نکات مثبت نظافت منزل توسط آقای جوان بپردازیم. با استفاده از این نکات می‌توانید با دید بازتری نسبت به انتخاب یک نیروی آقا و البته جوان اقدام کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتما با بررسی نکات نظافت منزل توسط خانم جوان، دید همه جانبه در مورد انتخاب فرد متخصص در زمینه نظافت به دست آورده تا گزینه مناسب را برگزینید.

قدرت بیشتر برای کارهای سنگین

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود تا شما برای نظافت منزل توسط آقای جوان ترغیب شوید، زور بازوی بیشتر آن‌ها نسبت به بانوان است! در واقع اگر بخواهید کارهایی که اصطلاحا یدی هستند را به بانوان بسپارید، زمان بیشتری از شما خواهد گرفت و در نتیجه با توجه به نحوه محاسبه قیمت نظافت منزل، هزینه نظافت منزل نیز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این برخی از کارهایی که نیاز به قدرت بیشتر دارد، ممکن است به بدن بانوان آسیب وارد کند.

 نیروی خدماتی خانم گزینه مناسبی برای کارهای ظریف و روزمره و نیروی خدماتی آقا مناسب کارهای سنگین‌تر است

در بین آقایان نیز هر کسی نمی تواند کارهای سنگین را انجام دهد. در نتیجه اگر انتظار دارید در نظافت منزل توسط آقای جوان برخی کارهای سنگین مثل جا به جا کردن کارتون‌های بزرگ و… انجام شود، حتما باید قبل از اینکه فرد مورد نظر را انتخاب کنید، اطلاعات لازم در مورد او را داشته باشید. این موضوع و نیرو و توان بدنی را می‌توانید در بین نظرات کاربران قبلی پیدا کنید.

نظافت منزل توسط آقای جوان به دلیل قدرت بیشتر

استقامت بیشتر برای ساعت کاری زیاد

اگر انتظار دارید نیروی نظافتی پشت سر هم کار کند، بهتر است نظافت منزل توسط آقای جوان انجام شود. البته بانوان هم سریع کار می‌کنند؛ اما با توجه به اینکه به جزئیات توجه بیشتری دارند، ممکن است پیشبرد کار آنقدرها محسوس نباشد. در نتیجه اگر عجله دارید و می‌خواهید مقدار زیادی کار را در مدت زمان کوتاهی انجام دهید، نظافت منزل توسط آقای جوان بهتر انجام خواهد شد. البته مشخص است که در چنین شرایطی نباید انتظار داشته باشید که تمامی جزئیات به خوبی انجام شوند.

 اگر دوست دارید در نظافت منزل جزئیات مختلف مورد توجه قرار گیرد، نظافت را به خانم‌های جوان بسپارید

تذکر: باز هم تاکید می‌کنیم که همیشه نظافت منزل توسط آقای جوان به خوبی و با نظم و استقامت انجام نمی شود! در واقع بهتر است برای اینکه از حرفه‌ای و کاری بودن مرد جوانی که برای نظافت منزل خود انتخاب می‌کنید مطمئن شوید، کامنت‌ها و نظرات افراد قبلی را مطالعه کنید. مطالعه نظرات دیگران در اپلیکیشن استادکار بهترین راهکار برای دسترسی به بهترین‌ها است.

اگر وقتش را دارید، بعد از استفاده سرویس نظافت منزل توسط آقای جوان، نظر کامل و جامع خود را در مورد نیروی خدماتی بنویسید

مزایای نظافت منزل توسط آقای جوان

هزینه کمتر نظافت منزل توسط آقای جوان

ویژگی مهم دیگری که برای نظافت منزل توسط آقای جوان وجود دارد، هزینه کمتری است که باید به نیروی خدماتی پرداخت کنید. استفاده از نیروی خدماتی خانم هزینه نسبتا بیشتری دارد و به همین علت بسیاری از افراد به هیچ وجه خانم‌ها را انتخاب نمی کنند. در یک روز کاری حدودا ۲۰ هزار تومان تفاوت هزینه‌ای است که باید برای نظافت منزل توسط آقای جوان کمتر پرداخت کنید.

 اگر به فکر کاهش هزینه نظافت منزل هستید؛ نیروی نظافت منزل آقا انتخاب کنید

آیا نیروی مرد به صرفه‌تر است؟

پاسخ به این سوال سخت است! برخی گمان می‌کنند که نظافت منزل توسط آقای جوان به صرفه‌تر است! این در حالی است که نمی توان به دلیل پایین‌تر بودن هزینه نظافت منزل توسط آقای جوان، نتیجه گیری کنیم که همیشه نیروی نظافتی آقا به صرفه است. همانطور که می‌دانید نحوه محاسبه هزینه نظافت منزل به جز مواردی خاص، به صورت ساعتی است. در نتیجه زمانی می‌توانیم بگوییم نظافت منزل توسط آقای جوان به صرفه‌تر است که بازدهی وی در ساعات مشخص نسبت به نظافت منزل توسط خانم جوان بیشتر نیز باشد. پس هوشمندانه و بر اساس امتیازها و نظرات کاربران انتخاب کنید.

هزینه نظافت منزل توسط آقای جوان

سخن پایانی

به صورت خلاصه می‌توانیم بگوییم که نظافت منزل توسط آقای جوان در مواردی خوب است که:

 • کارهای سنگین دارید
 • زمان طولانی می‌خواهید از نیروی خدماتی استفاده کنید
 • برای تمیزکاری عجله دارید
 • در برنامه خود شستن دیوارها، پنجره‌ها، درب کابینت‌ها و… دارید.
 • ریزه کاری‌ها مهم نیست و تنها می‌خواهید منزل هرچه سریعتر منظم شود
 • کارهای روزمره مثل شستن ظروف، اتوکردن و… در برنامه نظافت خود ندارید
 • از نیروی خدماتی منظم کردن کمدها و کشوها را انتظار ندارید
 • و…

می توانید برای اینکه برخی از کارهایی که مناسب نیست به نیروی خدماتی مرد بسپارید را نیز انجام داده باشید، در کنار نظافت منزل توسط آقای جوان، از یک یا چند خانم نیز استفاده کنید. اصولا استفاده همزمان از چند نیروی نظافتی حرفه ای، هم کارها را سریع‌تر به سرانجام می‌رساند و هم هر کاری توسط فرد مخصوص آن انجام می‌شود.

خدمات نظافت منزل توسط آقا در استادکار

نظافت منزل

 • شستن دیوار‌ها و پنجره‌ها
 • شستن و تی کشیدن کف
 • نظافت پذیرایی‌و نظافت اتاق‌ها
 • شستن سرویس بهداشتی و حمام
دریافت این خدمت از استادکار

شما چه تجربه‌ای در حین استفاده از نیروی خدماتی داشته اید؟ به نظر شما نظافت منزل توسط آقای جوان بهتر انجام می‌شود یا خانم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =