ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

6

اطمینان حاصل کردن از درست کار کردن پکیج، یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در استفاده از یک سیستم گرمایشی به آن توجه نمایید. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که هوا سرد شده و نیاز شما به سیستم‌های گرمایشی مانند پکیج نیازی مبرم باشد. به همین ترتیب عیب‌یابی پکیج و برطرف کردن آن‌ها بسیار مهم خواهد بود. گاهی اوقات عیب‌یابی پکیج تنها با یک ریست کردن پکیج برطرف خواهد شد. یکی از بهترین پکیج‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، پکیج ایران رادیاتور است که برخی از مشکلات آن با ریست کردن پکیج ایران رادیاتور برطرف خواهد شد. گاهی شاید حتی از خود بپرسید که دکمه ریست پکیج ایران رادیاتور کجاست تا بتوانید مراحل این کار را آغاز نمایید. با ما در این مطلب همراه شوید تا شما را با نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور و ریست پکیج ایران رادیاتور l24ff آشنا سازیم. با استادکار همراه باشید.

آموزش کامل ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

در حالی که نصب یک سیستم گرمایشی در ابتدا کمی هزینه‌بر است و به یک متخصص حرفه‌ای برای انجام این کار نیاز دارید، اما رسیدگی به یک سیستم گرمایشی مانند پکیج می‌تواند کاری آسان باشد. گاهی اوقات ممکن است شما برای بهره‌گیری از عملکرد پکیج خود، نیاز به ریست کردن آن داشته باشید. جای هیچ نگرانی نیست چرا که در ادامه با نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور آشنا خواهید شد:

یکی از بهترین پکیج هایی که می توانید از آن استفاده نمایید، پکیج ایران رادیاتور است
یکی از بهترین پکیج هایی که می توانید از آن استفاده نمایید، پکیج ایران رادیاتور است که شما می توانید با استفاده از یک ریست ساده برخی از ارورهای به وجود آمده را برطرف سازید.

نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

گاهی ممکن است شما با کار از افتادن پکیج خود مواجه شوید و ناگهان چراغ قرمز رنگی روی بدنه پکیج پیش روی چشم شما پدیدار شود. در این حالت شما نیاز به ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خواهید داشت تا بتوانید مجددا از این سیستم گرمایشی خود استفاده نمایید.

خوب است بدانید که درون پکیج‌ها، برد الکترونیکی قرار داده می‌شود که گاهی ممکن است به دلیل مشکلات قطع و وصل شدن برق و یا اختلال در برد، پکیج نیاز به ریست کردن داشته باشد. نوسانات برق، ایرادات جزئی، وجود مشکل در قطعات پکیج و از کار افتادن دستگاه هر یک می‌تواند به روشن شدن چراغ ریست کردن پکیج ایران رادیاتور بیانجامد.

بیشتر بدانید از بین بردن بخار شیشه دوجداره

شما می توانید به راحتی و با فشردن دکمه ریست، پکیج ایران رادیاتور را ریست نمایید.
شما می توانید به راحتی و با فشردن دکمه ریست، پکیج ایران رادیاتور را ریست نمایید.

برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور، کافیست انگشت خود را روی دکمه ریست دستگاه قرار داده و نگه دارید. به این صورت پکیج شما به راحتی ریست شده، سایر چراغ‌ها نیز روشن شده و دستگاه مجدد راه اندازی می‌شود.

برای آنکه بتوانید علت روشن شدن چراغ ریست پکیج را دریابید، کافیست یک بار دکمه ریست را فشرده و صبر کنید. اگر پکیج توانست به کار خود ادامه دهد، می‌توانید آن را رها کنید؛ اما اگر مجدد چراغ روشن شد، بهتر است از طریق اپلیکیشن استادکار، یک متخصص را در جریان مشکل به وجود آمده قرار دهید.

ریست پکیج ایران رادیاتور l24ff

برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور l24ff شما می‌توانید درست همانند روش فوق عمل نمایید. به این صورت که باید دکمه ریست را فشار دهید تا دستگاه شما کار خود را دوباره آغاز نماید.

دکمه ریست پکیج ایران رادیاتور کجاست؟

برخلاف برخی از دستگاه‌های موجود در بازار، پکیج ایران رادیاتور دارای دکمه ریست است که شما می‌توانید به راحتی آن را بیابید. دکمه ریست پکیج ایران رادیاتور درست در کنار سایر دکمه‌ها و چراغ‌های پکیج قرار گرفته است و با عنوان Reset خودنمایی می‌کند. البته برخی از پکیج‌های قدیمی فاقد این دکمه هستند، لذا برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور که فاقد دکمه ریست است، می‌بایست پکیج را از پریز برق جدا کرده، کمی صبر کنید و سپس مجدد آن را به برق متصل کنید. به این شیوه سنتی و ساده در پکیج‌های قدیمی، شما می‌توانید به راحتی پکیج را ریست نمایید.

دکمه ریست پکیج ایران رادیاتور درست در کنار سایر دکمه های پکیج قرار گرفته است و به وضوح دیده می شود.
دکمه ریست پکیج ایران رادیاتور درست در کنار سایر دکمه های پکیج قرار گرفته است و به وضوح دیده می شود.

چرا باید پکیج را ریست کنیم؟

همان‌طور که گفته شد، در برخی موارد، برای راه اندازی مجدد دستگاه و رفع مشکلات آن، پکیج نیاز به ریست شدن دارد. گاهی ارورهای به وجود آمده مانند قطع برق و گاز، مشکلات پیش پا افتاده‌ای را برای این سیستم گرمایشی به وجود می‌آورد که با ریست کردن می‌توان آن را برطرف نمود. البته باید بدانید در صورتی که مشکلات به وجود آمده با ریست کردن پکیج ایران رادیاتور حل نشد، می‌بایست مشکل را از سوی متخصصان خبره برطرف سازید. همچنین خوب است بدانید که اگر دکمه ریست پکیج به طور مرتب روشن می‌شود، از مشکلی جدی در این سیستم خبر می‌دهد که می‌بایست نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

سخن پایانی

همان‌طور که خواندید، پکیج‌ها نیز مانند سایر سیستم‌های گرمایشی و حتی سرمایشی نیاز به سرویس‌های نصب و راه اندازی و همچنین سرویس‌های نگهدارنده دارند. برخی از خطاها و مشکلات به وجود آمده با ریست کردن پکیج ایران رادیاتور قابل حل خواهد بود، اما بهتر است حین استفاده از این سیستم گرمایشی، مرتب آن را سرویس کرده تا از به وجود آمدن مشکلات اساسی جلوگیری نمایید. در نهایت شما می‌توانید به راحتی از سرویس کاران استادکار برای رفع مشکلات احتمالی کمک بگیرید و بدون دغدغه و در کمال آسودگی، اختلالات به وجود آمده را برطرف سازید.

منبع: servischi.com

6 نظرات
 1. رضا پیری می گوید

  واقعا عجیبه برام نویسنده سایت استادکار رفته ی مقدار اطلاعات غلط از سایت سرویسچی کپی کرده اومده اینجا بارگذاری کرده ???

 2. حامد می گوید

  اطلاعات اشتباه
  خودتون واقعا یک بار این رو چک نکردید ؟؟؟

 3. حسنی می گوید

  این همه توضیح دادی و آخرش هم دکمه ریسیت و روی تصویر اول نگفته کجاست ، تمام اطلاعات کپی هست متاسفانه

 4. ممد می گوید

  سلام سمیرا جون به حرفای اینا گوش نکن هرکسی میدونه دکمه ریست کجاست ، بیا ی شوهر خوب برات پیدا کردم توبهتره شوهر کنی

 5. ممد می گوید

  خیالبافی هم نکن برا پوستت خوب نیست ?

 6. فیروز می گوید

  آخه بدبختر از من پکیج ایران رادیاتور L24ff دکمه رست نداره چراغ قرمز رست روشن میشه فلان کارو کن اصلا دکمه رست نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − پنج =