راه‌اندازی و نحوه روشن کردن پکیج ایساتیس یکی از اولین کارهایی است که باید بعد از خرید و نصب آن انجام دهید و چنانچه با آن آشنا نباشید، باید با صرف زمان و هزینه منتظر بمانید تا شخصی دیگر آن را برایتان نصب کند. این در حالی است که شما خودتان با راهکارهای ارائه شده در این مقاله و استفاده از دفترچه راهنمای پکیج‌های ایساتیس قادر به راه‌اندازی آن خواهید بود. در این مقاله از استادکار قصد داریم تا طریقه روشن کردن پکیج ایساتیس را با هم یاد بگیریم و با رایج‌ترین خطاهای پکیج ایساتیس آشنا شویم. با ما همراه باشید.

مهم‌ترین نکاتی که قبل از روشن کردن پکیج ایساتیس باید بدانید

قبل از اینکه با نحوه روشن کردن پکیج ایساتیس آشنا شوید، بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • توجه داشته باشید که فاصله پکیج شما از دیوار روبرو باید بیشتر از ۱ متر باشد و فاصله تا دیوار مجاور باید حداقل ۱۵ سانتی‌متر باشد و تقریباً از زمین ۱۰۰ سانتیمتر فاصله داشته باشد.
 • حواستان باشد که دودکش مناسبی به پکیج شما متصل باشد.
 • اگر لوله‌کشی شوفاژ نصب نشده، قبل از نصب آن را به‌ خوبی بشویید و سپس آن را نصب کنید.
 • خروجی شیر اطمینان را به‌ وسیله شیلنگ به بیرون از دستگاه منتقل نمایید.
 • فراموش نکنید که فیلتر مناسبی در مسیر شیر گاز نصب شود.
 • قبل از روشن کردن پکیج ایساتیس حتماً یک محافظ الکترونیکی به دستگاه متصل کنید تا به قطعات و برد دستگاه آسیب وارد نشود.
 • اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که جرم و رسوب آب زیاد است، حتماً از یک رسوب‌گیر پلی فسفات یا مغناطیسی در مسیر آب استفاده کنید.
قبل از روشن کردن پکیج ایساتیس حتماً یک محافظ الکترونیکی به دستگاه متصل کنید تا به قطعات و برد دستگاه آسیب وارد نشود
قبل از روشن کردن پکیج ایساتیس حتماً یک محافظ الکترونیکی به دستگاه متصل کنید تا به قطعات و برد دستگاه آسیب وارد نشود
 • همه لوله‌ها باید به‌ طور اصولی نصب شده باشند و از عدم نشتی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین بررسی کنید که پیچ‌ها و چفت‌های دستگاه به‌خوبی سفت شده باشند.
 • برای نصب پکیج خود فراموش نکنید که هیچ‌گاه از دودکش مشترک استفاده نکنید و از نصب آن در بالای گاز و سایر لوازم گرمازا اجتناب کنید.
هیچ‌گاه برای پکیج خود از دودکش مشترک استفاده نکنید.
هیچ‌گاه برای پکیج خود از دودکش مشترک استفاده نکنید.
 • در زمانی که خطاهای پکیج ایساتیس را روی صفحه نمایش آن مشاهده کردید حتماً به دفترچه راهنمای آن رجوع کنید و یا در صورت لزوم از یک تکنسین ماهر برای درست کردن آن کمک بگیرید.

نحوه روشن کردن پکیج ایساتیس

طریقه روشن کردن پکیج ایساتیس درست مثل همه لوازم برقی دیگر با وصل کردن دوشاخه دستگاه به برق آغاز می‌شود. سپس باید شیر گاز پکیج را باز کنید و کلید روشن دستگاه را فشار دهید. رمز اولیه دستگاه برای روشن شدن سه صفر است که باید آن را وارد کنید.

 با توجه به اینکه در فصل سرد سال هستید یا گرم، آن را روی حالت زمستانی یا تابستانی که معمولاً با علامت خورشید و برف نشان داده می‌شود تنظیم کنید. سپس دمای پکیج را روی حالت مناسب قرار داده و اجازه دهید تا عملکرد دستگاه آغاز شود.

با توجه به اینکه در فصل سرد سال هستید یا گرم، آن را روی حالت مورد نظر تنظیم کنید.
با توجه به اینکه در فصل سرد سال هستید یا گرم، آن را روی حالت مورد نظر تنظیم کنید.

بر روی دستگاه یک قسمت برای نشان دادن درجه حرارت و قسمت کوچکی نیز برای نمایش فشار دستگاه مشخص شده است.

برای ورود به برنامه‌های دستگاه باید دکمه منو را فشار دهید و بعد از تنظیمات تنها کافی است که یک بار دیگر این دکمه را فشار دهید تا برنامه ذخیره شود.

برای کار با پکیج بهتر است با کارکرد دکمه‌های دستگاه آشنا شوید.
برای کار با پکیج بهتر است با کارکرد دکمه‌های دستگاه آشنا شوید.

تنظیم دستگاه روی حالت زمستانه

برای تنظیم پکیج روی حالت زمستانه باید با استفاده از دکمه mode پکیج را روی این حالت تنظیم کنید. صفحه نمایش عملکرد دستگاه را با علامتی شبیه به رادیاتور نشان می‌دهد. حال باید شیر چرخشی که با همین علامت روی دستگاه تعبیه شده را روی دمای مورد نظر تنظیم کرده و ذخیره نمایید.

در فصل زمستان باید پکیج را روی حالت زمستانه قرار دهید.
در فصل زمستان باید پکیج را روی حالت زمستانه قرار دهید.

تنظیم دستگاه روی حالت تابستانه

همان‌طور که در دفترچه راهنمای پکیج‌های ایساتیس هم ذکر شده، اگر در فصل گرم سال هستید که نیاز به گرمایش رادیاتورها ندارید، باید پکیج خود را روی حالت تابستان قرار دهید. با فشار دادن دکمه mode بر روی پکیج آن را روی تابستان تنظیم کندی و سپس با دکمه چرخشی که زیر آن علامت شیر آب است دمای آب را روی حالت دلخواه تنظیم نمایید.

در فصل‌های گرم سال پکیج را روی حالت تابستانه قرار دهید.
در فصل‌های گرم سال پکیج را روی حالت تابستانه قرار دهید.

کلام آخر

برای اینکه بتوانید بهترین بهره‌وری را از دستگاه خود داشته باشید، ضمن رعایت همه نکات ایمنی و اصول استفاده از پکیج ایساتیس باید سعی کنید تا از تنظیمات درست دستگاه و نصب صحیح آن نیز مطمئن شوید. معمولاً اگر تازه پکیج خود را خریداری کرده‌اید بهتر است که نصب آن را برای اولین بار نیز با کمک یک متخصص انجام دهید و از درست کار کردن همه قسمت‌های دستگاه مطمئن شوید.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج در تهران

تعمیر و سرویس پکیج

 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی
 • نصب و راه اندازی پکیج
 • سرویس کامل پکیج
 • لوله کشی و تعویض قطعات پکیج
دریافت این خدمت از استادکار
مژده عاشوری
مژده شرف عاشوری مترجمِ ورزشکار تیم استادکاره! مژده لیسانسش رو مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانسش رو فیزیولوژی ورزش خونده. مژده به نوشتن و در کنارش به فتوشاپ و ادیت عکس و ویدئو علاقه داره. مژده عاشوری به کارهای هنری علاقه داره و معمولا بخش عمده ای از زمانش رو به درست کردن کاردستی و کارهای هنری اختصاص میده. مژده در مورد کارهای هنریش میگه: «من دوست دارم همه چیز رو با خلاقیت و فکر خودم درست کنم و از کپی برداری متنفرم» مژده یکی از نویسندگان توانمند استادکار هست که میتونه در موضوعات مختلفی مثل دکوراسیون، مد و زیبایی، تغذیه و ورزش و هر موضوعی که براش جذابیت داشته باشه نویسندگی کنه. خودش میگه که: «من همیشه تنوع در نویسندگی رو بیشتر از تمرکز در یک موضوع خاص دوست دارم» مژده عاشوری یکی از طرفداران اصلی مثبت اندیشیه و کتابهای متعددی در زمینه کنترل ذهن، نیروی اراده و رازهای موفقیت مطالعه کرده. او به شدت به مثبت بودن اعتقاد داره و فکر میکنه اگر هر انسانی آرزوهاش رو دنبال کنه و در این مسیر خوش بین باشه و بخواد که پیشرفت بکنه، حتما میتونه. پیشنهاد میکنیم که مطالب مژده رو از دست ندین.