چه خانه‌هایی نیاز به بازسازی دکوراسیون دارند؟
چه خانه‌هایی نیاز به بازسازی دکوراسیون دارند؟

در پاسخ به این سؤال می‌توانیم بگوییم اگر شما بخواهید، هر خانه‌ای را می‌توانید مورد بازسازی دکوراسیون قرار دهید و این بستگی به نیازها، سلیقه و سبک زندگی شما دارد.

بازسازی خانه و ساختمان

بازسازی خانه و ساختمان

 • بازسازی و تعمیرات ساختمان
 • مرمت بنا و تمام خدمات بنایی ساختمان
 • تخریب و بازسازی انواع دیوار و کف
 • خدمات بازسازی خانه، آپارتمان و واحدهای تجاری
دریافت این خدمت از استادکار

بعضی افراد با وجود داشتن خانه‌هایی نه چندان قدیمی‌ترجیح می‌دهند بازسازی دکوراسیون و تغییر آن انجام دهند ولی بعضی دیگر با خانه قدیمی خود هیچ مشکلی ندارند و ترجیح می‌دهند بدون هزینه اضافی در همان خانه قدیمی زندگی کنند. البته در نظر داشته باشید فرسوده شدن بیش از حد خانه‌های قدیمی و آسیب دیده می‌تواند خطرناک و تهدیدی برای شما و خانواده‌تان باشد. در ادامه سعی داریم مواردی را بررسی کنیم تا بفهمیم خانه شما به بازسازی دکوراسیون نیاز دارد یا خیر؟

نیاز به بازسازی دکوراسیون دارید؟

باید بگویم پیش از هر اقدامی ابتدا باید تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید. آیا واقعاً خانه شما نیاز به بازسازی دکوراسیون دارد یا یک تغییر دکوراسیون برای راضی شدن شما کافی است؟ فرسوده شدن دیوارها، ستون‌ها که منجر به نشست می‌شود و فرسودگی تأسیسات خانه می‌تواند بسیار خطرناک باشد، هم سلامت افراد ساکن را به خطر بی اندازد و هم ارزش خانه را از بین ببرد. قبل از هر تصمیمی شرایط خانه خود را بررسی کنید. ستون‌ها و دیوارها در چه شرایطی قرار دارند؟ آیا دچار نم‌زدگی یا ترک خوردگی شده‌اند؟ به تقویت احتیاج دارند؟ تأسیسات منزل در چه حالی هستند؟ لوله‌ها پوسیده و زنگ‌زده‌اند؟ سیم کشی برق دچار مشکل شده؟ فاضلاب چطور، با فاضلاب مشکلی ندارید؟ شما اضافه بر قدمت بنا باید پاسخ تمام این سؤال‌ها را بدانید تا متوجه شوید که خانه شما به یک بازسازی دکوراسیون اساسی نیاز دارد یا خیر. بهتر است از یک متخصص مشاوره بگیرید، در صورتی که خانه فرسوده و از رده خارج شده باشد متأسفانه باید بیشتر هزینه کنید و خانه را به صورت اساسی و از پایه بازسازی دکوراسیون کنید. اگر با استحکام و تأسیسات مشکل نداشته باشید می‌توانید با یک بازسازی دکوراسیون سطحی و تغییر دکوراسیون به آنچه که می‌خواهید برسید. بیایید با هم تک به تک اجزای خانه را بررسی کنیم.

بازسازی دیوارها و ستون‌ها

در ابتدا باید ستون‌ها بررسی شوند، در صورتی که دچار نقص شده باشند نیاز به مقاوم سازی دارند. پس از ترمیم ستون‌ها نوبت به دیوارها می‌رسد. دیوارهایی که دچار نم‌زدگی، ترک یا نشست شده‌اند باید مرمت شوند. ممکن است نیاز باشد برای تغییر فضا و جابجایی اتاق‌ها یا تغییر مدل خانه بعضی از دیوارها تخریب شوند، البته تخریب دیوارهای اصلی امکان پذیر نیست چرا که ستون‌ها در این دیوارها قرار دارند. شاید هم لازم باشد دیوارهای جدیدی بسازید. در پایان ساخت و تخریب نوبت به گچ کاری و دیوار پوش می‌رسد. می‌توانید از رنگ، کاغذ دیواری، سنگ دکوراتیو و دیگر متریال های موجود در بازار استفاده کنید.

خدمات نقاشی ساختمان در استادکار

نقاشی ساختمان

 • رنگ آمیزی و نقاشی دیوار
 • رنگ آمیزی و نقاشی سقف
 • پتینه کاری دیوار
 • اجرای انواع رنگ‌های روغنی، اکرولیک و پلاستیک
دریافت این خدمت از استادکار

با سقف چه کنیم؟

دقت کنید که سقف در چه حالی است. دچار ترک یا نم‌زدگی ناشی از لوله‌های پوسیده طبقه بالا نشده است؟ از استحکام کافی برخوردار است؟ دچار ریزش گچ و پوسته شده است؟ در صورتی این مشکلات را داشته باشید ابتدا باید آن‌ها را به صورت اساسی حل کنید، بعد به ظاهر بپردازید. شاید از مدل قدیمی سقف خسته شده باشید چرا که معمولاً خانه‌های قدیمی‌تر دارای گچبری و تزیینات قدیمی سقف هستند. شاید دوست داشته باشید از سقف‌های کاذب یا برش‌های چوبی در سقف خانه استفاده کنید. سقف‌های کاذب سادگی و یکنواختی را از بین می‌برند و رنگ و رویی جذاب به خانه می‌دهند. علاوه بر این موارد می‌توانید با لامپ‌های کوچک هالوژن یا ریسه‌های نورانی، طیف نور جذابی در سقف بوجود بیاورید که بسیار چشم نواز باشد.

اجرا و نصب سقف کاذب

اجرا و نصب سقف کاذب

 • اجرای انواع سقف کاذب اداری، تجاری، فروشگاه و خانه
 • اجرای کناف کاری، رابیتس کاری و گچبری
 • ساخت سقف کاذب کناف
 • طراحی و اجرای باکس نور، نور مخفی و نورپردازی سقف کاذب
دریافت این خدمت از استادکار

تأسیسات در چه حالی است؟

معمولاً لوله‌ها، سیم کشی و کانال‌های کولر بعد از چند سال دچار فرسودگی می‌شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. تعویض تمامی سیستم لوله کشی پر خرج و زمان بر است ولی قبول کنید که ارزشش را دارد. با یک بار تعویض می‌توانید تا چندین سال خیال خودتان را از سلامت آن‌ها راحت کنید. تعویض سیم کشی‌ها نیز از اتصالی و آتش سوزی جلوگیری می‌کند. در ضمن بهتر است کنتور برق را نیز تعویض کنید و از کنتورهای دیجیتالی جدید استفاده کنید.

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی کهنه به نظر می‌رسد؟ هر چه بیشتر نظافت می‌کنید تغییری نمی‌کند و باز هم آلوده به نظر می‌رسد؟ همه دوست دارند سرویس بهداشتی بسیار پاکیزه و مرتب و لوکس باشد. امروزه با وجود انواع و اقسام سرامیک‌های بهداشتی و کابینت‌های سرویس بهداشتی انتخاب‌های شما زیاد است. حتی می‌توانید مدل دستشویی یا حمام را تغییر دهید و در صورتی که سرویس فرنگی ندارید آن را به سرویس بهداشتی اضافه کنید. کاشی‌های دیوار و کف را تغییر دهید و کمدی برای نگه داری وسایل شوینده و حوله‌ها تعبیه کنید.

خدمات نظافت منزل توسط آقا در استادکار

نظافت منزل

 • شستن دیوار‌ها و پنجره‌ها
 • شستن و تی کشیدن کف
 • نظافت پذیرایی‌و نظافت اتاق‌ها
 • شستن سرویس بهداشتی و حمام
دریافت این خدمت از استادکار

درب و پنجره را تعویض کنید

درب‌ها و پنجره‌ها پس از استفاده بلند مدت دچار فاصله میان درزها می‌شوند که باعث بروز سرما و آلودگی صوتی می‌شود. در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشند، پنجره‌های دوجداره UPVC موجود هستند که به دلیل زیبایی و عایق بودن در برابر سرما، گرما و سر و صدا طرفداران بسیاری دارند، مطمئناً این پنجره‌ها انتخاب شما هم خواهند بود. مدل‌های مختلفی از این نوع پنجره‌ها وجود دارد که با توجه به فضا و نیازتان می‌توانید کارآمدترین آن‌ها را انتخاب کنید. درب‌ها نیز از انواع و اقسام ضد سرقت با مدل‌ها و جنس‌های گوناگون در بازار موجود هستند که می‌توانید هرکدام که به سلیقه و بودجه شما نزدیک است را انتخاب کنید.

ساخت و نصب پنجره

ساخت و نصب پنجره

 • نصب و ساخت انواع پنجره دو جداره و چهار جداره
 • ساخت و نصب پنجره UPVC و آلومینیمی
 • نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
 • نصب و تعمیر دستگیره، قفل، لولا، رگلاژ و تنظیم پنجره و در
دریافت این خدمت از استادکار

کابینت‌ها و آشپزخانه چطور؟

اگر شما خانم خانه هستید حتماً علاقه دارید تغییرات اساسی در آشپزخانه بوجود آورید. از تغییر مدل کلی آشپزخانه گرفته تا تغییر کابینت‌ها و سینک و… از تنوع متریال و مدل‌های مختلف کابینت‌ها خودتان بهتر مطلع هستید. به جرات می‌توانم بگویم حتماً مطابق سلیقه خود می‌توانید کابینت‌هایی عالی پیدا کنید. فراموش نکنید به جادار بودن و کارآمد بودن آن‌ها توجه داشته باشید تا همیشه آشپزخانه‌ای خلوت و مرتب داشته باشید. سینک را از مدل‌های چندکاربره تهیه کنید که بتوانید چند کار را به صورت هم‌زمان انجام دهید. کاشی، شیرآلات و … فراموش نشود.

خدمات کابینت سازی استادکار

کابینت‌سازی

 • طراحی و ساخت کابینت آپارتمان، فروشگاهی و دکوری
 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک
 • ساخت کابینت ام دی اف، های گلاس، ترموود، چوبی و فلزی
 • تعمیر و نصب کابینت دیواری و زمینی
دریافت این خدمت از استادکار

دگرگونی و بازسازی دکوراسیون کف

معمولاً پس از چند سال لازم است کف را تعویض کنید. اگر خانه قدیمی بوده و کف موزاییک با پوشش موکت باشد مطمئناً احتیاج به تعویض دارد. اگر کف سرامیکی یا پارکت باشد نیز حتماً دچار فرسودگی شده. شما که تا اینجای کار آمده‌اید بهتر است کف را نیز تغییر دهید. می‌توانید از انواع سنگ، سرامیک، کف پوش یا پارکت‌های متنوع استفاده کنید. سعی کنید از نظر کارشناسانه معماران متخصص نیز استفاده کنید. ضمناً قرنیزها را فراموش نکنید چرا که زیبایی کف و دیوار را دوچندان می‌کنند. قرنیزها را هماهنگ با کف خانه انتخاب کنید.

با بررسی قدم به قدم اجزای خانه می‌توانید به این نتیجه برسید که منزل شما واقعاً به بازسازی دکوراسیون نیاز دارد یا خیر. با اطلاعات بیشتر در مورد خانه می‌توانید بهتر تصمیم بگیرید و مناسب‌ترین تغییرات را اعمال کنید. همچنین می‌توانید با مناسب‌ترین هزینه خانه‌ای زیبا و جدید برای خود بسازید. فراموش نکنید اطلاعات در مورد وضعیت فعلی خانه و میزان توقعات شما بیشترین کمک را برای بازسازی دکوراسیون به شما می‌کند.

بازسازی خانه و ساختمان

بازسازی خانه و ساختمان

 • بازسازی و تعمیرات ساختمان
 • مرمت بنا و تمام خدمات بنایی ساختمان
 • تخریب و بازسازی انواع دیوار و کف
 • خدمات بازسازی خانه، آپارتمان و واحدهای تجاری
دریافت این خدمت از استادکار